BLOG

BLOG

 • Fermuar Çeşitleri

  FERMUAR ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI

  İZMİR FERMUAR, NAYLON FERMUAR, GİZLİ FERMUAR

  Fermuar çeşitleri ve fiyatları olarak en uygun ve kaliteli fermuarları hatta harika tasarımlar ve modelleri bulunmak aslında o kadar da zor değil artık. Doğru bir firmayla çalışarak işlerinizi kolaylaştıra bilirsiniz. Fermuar üretimi yapan ve bu konuda profesyonel olarak faaliyet gösteren ve 2001 yılından bu yana fermuar imalatı yapan Tan Fermuar İzmir Fermuar firmasıdır.

  DEVAMI...
 • Fermuar Çeşitleri

  FERMUAR ÇEŞİTLERİ

  İZMİR FERMUAR, NAYLON FERMUAR, GİZLİ FERMUAR

  Merhaba; öncelikle fermuar çeşitlerimize gelmeden önce sizlere Tan Fermuar da Metal Fermuarın nasıl yapıldığını anlatacağız. Metal fermuarlar plastik ve polyester karışımlıdır.
  Özel makineleri sayesinde yapılacak bütün çalışmalarda kullanışlı ve sorunsuz fermuarlar üretilmektedir. Genel itibari ile fermuarlar iki parçayı birleştirmek için kullanılıyor ama çeşitleri bakımından da farklılık gösteriyorlar.

  DEVAMI...
  • Fermuar Çeşitleri

   İZMİR FERMUAR

   İZMİR FERMUAR, NAYLON FERMUAR, GİZLİ FERMUAR

   İzmir Fermuar denilinde akla ilk gelen Tan Fermuarın kaliteli ürün ve hizmeti oluyor. Kalite anlayışı sayesinde bu güne kadar adını duyurmuş bir izmir fermuar Tan Fermuar sizlerle beraber olmaktan mutluluk duymaktadır.

   Özenle hazırlanan ve kalite standartlarına büyük önem ile dikkat etmektedir. İzmir'in kalitesi olarak tercih sebebi olan Tan Fermuar eşsiz renk seçenekleri ile fermuar çeşitlerini beğeninize sunmaktadır....

   DEVAMI...