Merhaba; öncelikle fermuar çeşitlerimize gelmeden önce sizlere Tan Fermuar da Metal Fermuarın nasıl yapıldığını anlatacağız. Metal fermuarlar plastik ve polyester karışımlıdır.

Özel makineleri sayesinde yapılacak bütün çalışmalarda kullanışlı ve sorunsuz fermuarlar üretilmektedir. Fermuarlar genel itibari ile iki parçayı birleştirmek için kullanılıyor ve çeşitleri bakımından da farklılık gösteriyorlar. Peki, biz metal fermuarları nerede kullanmalıyız sorusunu duyuyor gibiyim genel olarak metal fermuarları tekstil alanında giyim veya çanta iç gözlerinde kullanmak için tercih edilmektedir. Her alanda olduğu gibi fermuar seçimlerinizde ve alımlarınızda kaliteli malzemeyi tercih etmeniz fermuarda sürekli yaşanan dişler arasında oluşan sıkıntıları ortadan kaldıracaktır.

Fermuar bakıldığında basit bir malzeme gibi görünse de gerçek alanda tam bir kurtarıcı ve çok tercih edilen bir üründür.

Tan Fermuar İzmir Fermuar olarak adını duyurmuş ve profesyonel ekibi ile yıllarca faaliyet göstermektedir. Fermuar alanında kaliteyi bizlere yaşatan ve yaşatmaya devam eden Tan Fermuar ürün çeşitliliği ve bölge itibari ile İzmirlilerin tercih ettiği fermuar imalat firmasıdır. Tekstil kullanımlarında tercih edilen çok çeşitte fermuar üretiminin yapılmasının yanı sıra ayakkabı sektöründe de kullanılan aksesuarlar ve fermuarları çeşit ve modelleri ile bulabileceğiniz ender firmalar arasındadır.

Fermuar üretimi ve imalatında fermuar çeşitleri arasında Tan Fermuar Gizli Fermuar imalatında inceliğini ve titizliğini aynı şekilde göstermeye devam etmektedir. Gizli fermuarlar bayan ve çocuk giyimi alanında kullanılan ve son yıllarda kullanım oranı devam ederek hızla yaygınlaşan fermuar çeşididir. Gereklilik alanları genel itibari ile görselliği bütünleştirmek amacıyla kullanılmaktadır.

Bütünlüğün her alanda yansıması fermuar yokmuş gibi görünmesi sizce de güzel ve eşsiz bir buluş değimlidir? Bir bakıma ihtiyacın doğduğu ve bu ihtiyacın anında çözümlendiği bir sektördeyiz fermuar sektörü olarak 1813 yıllarında ilk buluşunda kendini gösteremedi ama İngiliz veliahdının fermuarlı pantolon giymesiyle bütün her şey günümüzdeki hızlı etkileşime girmiş ve tekstilden ayakkabıya, çantada kullanımına kendini geliştirerek devam etmektedir.

Tan Fermuar da bütün yenilikleri takip edebilir ve ihtiyacınız olan bütün çeşitleri kaliteli bir şekilde temin edersiniz. Renk kartelyelleri sayesinde renk seçimi yapabilirsiniz.